Юридичний словник-довідник

Світовий конгрес українських юристів (СКУЮ) — міжнародна неурядова організація, до якої входять національні об'єднання українських юристів, що діють як в Україні, так і за її межами. Заснована 22.X.1992 на установчих зборах Першого світового конгресу українських юристів. Членами — засновниками СКУЮ є національні об'єднання українських юристів Австралії, Аргентини, Канади, Франції, Великобританії, Польщі, США та України. Головна мета СКУЮ — встановлення постійних контактів на міжнародному рівні між українськими правничими організаціями й окремими юристами в Україні та правничими спілками й національними об'єднаннями інших країн. Конгрес покликаний сприяти залученню українських юристів до справи розвитку демократичних перетворень і розбудови правової держави в Україні, вирішенню міжнародних і національних проблем правового та гуманітарного характеру. Основними формами діяльності СКУЮ згідно з його статутом є: проведення міжнародних юридичних конгресів, конференцій, симпозіумів, семінарів; розробка правових програм та окремих законопроектів; наукові дослідження з питань права; видавнича, комерційна та науково-пропагандистська діяльність; участь у підготовці і перепідготовці спеціалістів з права; обмін делегаціями юристів; організаційна і технічна підтримка національних правових об'єднань. СКУЮ не є політичною організацією. Він діє на засадах добровільності, самоврядування, виборності та підзвітності керівних органів і осіб, рівноправності його членів, гласності. До керівних органів СКУЮ належать: його найвищий орган — Збори СКУЮ, Керівна рада СКУЮ, Консультативно-дорадча рада Європи, Консультативно-дорадча рада Америки й Австралії. Керівна рада складається з Президента СКУЮ, який здійснює загальне керівництво діяльністю СКУЮ, першого віце-президента, трьох віце-президентів, а також з представників держав і організацій, що входять до СКУЮ. У структурі Конгресу діє секретаріат, контрольні органи, постійні і робочі комісії та групи. У своїй практичній діяльності СКУЮ керується нормами міжнародного права, законодавством Держав, на території яких він діє, і своїм статутом, затвердженим у новій редакції Другим світовим конгресом українських юристів, що відбувся 21—24.Х. 1994 у Києві.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.