Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Бюджетне право — сукупність правових норм, що регулюють відносини в галузі бюджетної діяльності: встановлення бюджетної системи, розмежування доходів і видатків між загальнодержавним і місцевими бюджетами; укладання, розгляд і затвердження бюджетів, виконання їх, а також укладання, розгляд і затвердження звітів про виконання бюджету. Б. п.— складова частина фінансового права. Головними джерелами Б. п. є Конституція України, Закони України «Про державний бюджет», «Про бюджетну систему України», а також інші бюджетно-правові акти, які приймають Верховна Рада, Кабінет Міністрів, Міністерство фінансів України, місцеві Ради тощо. Норми Б. п. поділяються на матеріальні, які регулюють бюджетний устрій, склад доходів і видатків, формування і розмежування їх, та процесуальні, що визначають правову форму для всіх стадій проходження бюджету: порядок укладання, розгляду, затвердження й виконання бюджету, порядок звіту про виконання його, склад учасників бюджетного процесу. Суб'єктами бюджетних правовідносин в Україні є місцеві Ради народних депутатів та державні адміністрації, інші державні органи. Бюджетно-правові відносини існують протягом бюджетного періоду, що дорівнює календарному року.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.