Юридичний словник-довідник

Секретар судового засідання — службова особа, на яку покладено обов'язки ведення протоколу судового засідання. С. с. з. зобов'язаний послідовно, повно і точно викласти у протоколі судового засідання (а також розпорядчого засідання в кримінальній справі) все те, що відбувалося під час засідання, С. с. з. підписує цей протокол разом з головуючим (ст. ст. 86, 87 КПК, ст. 199 ЦПК). За наявності обставин, зазначених у законі, С. с. з. підлягає відводу (ст. 62 КПК, ст. 19 ЦПК). Питання про відвід вирішує суд, який розглядає справу. На С. с. з. покладаються, крім ведення протоколу, й деякі інші обов'язки, зокрема виконувати допоміжну роботу з підготовки справи до слухання.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.