Юридичний словник-довідник

Селищна Рада народних депутатів — представницький орган місцевого самоврядування в селищах міського типу. Складається з депутатів, які обираються строком на чотири роки у кількості, визначеній самою Радою відповідно до Закону України «Про вибори депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах, обласних Рад». Очолює С. Р. н. д. голова, якого обирає безпосередньо населення селища і який за посадою є головою виконавчого комітету Ради. Селищна Рада в межах своєї компетенції самостійно вирішує питання місцевого життя, виходячи з інтересів громадян, що проживають на її території, державних інтересів та власної фінансово-економічної бази. Як представницький орган,С. Р. н. д. здійснює свої повноваження безпосередньо на сесіях, де розглядаються і вирішуються найважливіші питання, віднесені законодавством України до відання селищних Рад. У межах своєї компетенції приймає рішення, обов'язкові для виконання її органами, підприємствами (об'єднаннями), організаціями і установами, а також громадянами. Рішення селищної Ради, що суперечать законодавству або прийняті з порушенням передбаченої законом процедури, скасовує місцева Рада вищого рівня. У випадках, передбачених законодавством України, повноваження селищної Ради можуть бути достроково припинені Верховною Радою України.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.