Юридичний словник-довідник

Середня земельна частка — земельна ділянка, яка може бути безкоштовно передана громадянинові у приватну власність для ведення селянського (фермерського) господарства або при виході його з колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу та сільськогосподарського акціонерного товариства. С. з. ч. не має фіксованого для всієї країни розміру. Вона обчислюється кожною сільською, селищною, міською Радою народних депутатів поділом площі сільськогосподарських угідь (включаючи ріллю), якими користуються підприємства, установи, організації та громадяни у межах території цієї Ради (крім земель, які не підлягають приватизації) на кількість осіб, що працюють у сільському господарстві, пенсіонерів, котрі раніше працювали в сільському господарстві і проживають у сільській місцевості, а також осіб, зайнятих у соціальній сфері на селі. С. з. ч. введена Земельним кодексом України у редакції від 13.III.1992 р.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.