Юридичний словник-довідник

Бюджетне регулювання — надання коштів з державного бюджету областям, з бюджетів областей (міст республіканського підпорядкування) — містам і районам, з районних — сільським і селищним Радам з метою збалансування кожного бюджету на рівні, необхідному для фінансування першочергових витрат відповідної території. Існують різні методи Б. p.: відрахування від загальнодержавних податків, зборів і платежів за нормативами, що встановлюються відповідно Верховною Радою, обласними, міськими (міст республіканського підпорядкування та міст з районним поділом), районними Радами народних депутатів; субвенції — надання коштів бюджетові нижчого рівня з чітко обумовленим призначенням (на розвиток соціально-культурної та побутової сфери) з тим, щоб на місцях-витрачалися і власні кошти на фінансування цих заходів; субсидії — допомога бюджетові нижчого рівня на фінансування певних заходів, підприємств; у разі нецільового використання вона може бути стягнута у бюджет вищого рівня; дотації — виділення твердої суми коштів бюджетові нижчого рівня для збалансування його.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.