Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Бюджетне регулювання — надання коштів з державного бюджету областям, з бюджетів областей (міст республіканського підпорядкування) — містам і районам, з районних — сільським і селищним Радам з метою збалансування кожного бюджету на рівні, необхідному для фінансування першочергових витрат відповідної території. Існують різні методи Б. p.: відрахування від загальнодержавних податків, зборів і платежів за нормативами, що встановлюються відповідно Верховною Радою, обласними, міськими (міст республіканського підпорядкування та міст з районним поділом), районними Радами народних депутатів; субвенції — надання коштів бюджетові нижчого рівня з чітко обумовленим призначенням (на розвиток соціально-культурної та побутової сфери) з тим, щоб на місцях-витрачалися і власні кошти на фінансування цих заходів; субсидії — допомога бюджетові нижчого рівня на фінансування певних заходів, підприємств; у разі нецільового використання вона може бути стягнута у бюджет вищого рівня; дотації — виділення твердої суми коштів бюджетові нижчого рівня для збалансування його.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.