Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Сільська поселенська мережа — система (сукупність) селянських поселень (населених пунктів), розташованих на певному географічному просторі і пов'язаних між собою під'їзними шляхами загального користування. С. п. м. має різні категорії, величину та місце розташування сільських населених пунктів. Перетворення (об'єднання, роз'єднання, перейменування, переведення до іншої категорії) сільських поселень можуть здійснюватися за рішенням сесій районних Рад народних депутатів лише за бажанням мешканців цих поселень. У Законі України «Про внесення змін і доповнень до Закону Української РСР «Про пріоритетність соціального розвитку села і агропромислового комплексу в народному господарстві» від 15.V.1992 наголошується на необхідності збереження і розвитку поселенської мережі, відзначається важливість організації постійного обстеження та паспортизації С. п. м. — моніторингу, порядок здійснення якого встановлюється урядом. На С. п. м. поширюються всі пільги, встановлені для соціального розвитку села і агропромислового комплексу в структурі народного господарства.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.