Юридичний словник-довідник

СІФ (англ. CIF — cost, insurance and freight — вартість, страхування і фрахт) — умови договору міжнародної купівлі — продажу товарів, які передбачають, що на продавця покладаються витрати, необхідні для доставки товару в порт призначення. При цьому ризик втрати або пошкодження товару, а також будь-які додаткові витрати внаслідок подій, що стануться після доставки товару на борт судна, передаються від продавця до покупця в момент переходу товару за поручні судна в порту відвантаження. Продавець також зобов'язаний здійснити митну очистку товару для експорту і забезпечити за ризик покупця морське страхування вантажу від втрати його або пошкодження. При цьому продавець не лише укладає договір страхування, а й сплачує страховий внесок.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.