Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Служби охорони територій та об'єктів природно заповідного фонду України — спеціальні інституції у складі адміністрації природних заповідників, біосферних заповідників, національних природних парків, регіональних ландшафтних парків, а також ботанічних садів, дендрологічних парків і зоологічних парків загальнодержавного значення. Відповідно до Закону України «Про природно-заповідний фонд України» до складу С. о. входять керівники адміністрацій зазначених територій та об'єктів природно-заповідного фонду, працівники охорони, а також інших підрозділів цих адміністрацій. С. о. очолюють керівники відповідних адміністрацій. Працівники С.о. мають право: вимагати від громадян і службових осіб пояснення у зв'язку з порушенням режиму відповідних територій та об'єктів природно-заповідного фонду, їх охоронних зон; перевіряти у громадян і службових осіб посвідчення на право перебування, використання природних ресурсів та здійснення іншої діяльності в межах відповідних територій та об'єктів природно-заповідного фонду; доставляти порушників встановленого режиму до відповідних органів для з'ясування особи; складати протоколи про порушення вимог законодавства, надсилати їх відповідним органам для притягнення винних до відповідальності; вилучати у порушників предмети та знаряддя незаконного використання природних ресурсів, транспортні засоби, відповідні документи; проводити особистий огляд осіб, транспортних засобів та перевірку знарядь і продукції природокористування тощо. Працівникам С. о. у встановленому порядку може бути надано право носіння під час виконання службових обов'язків форми та зброї. Див. також Природно-заповідний фонд України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.