Юридичний словник-довідник

Службові відрядження — поїздка працівника за розпорядженням керівника об'єднання, підприємства, установи, організації на певний строк до іншої місцевості для виконання службового доручення. Не вважаються відрядженнями службові поїздки працівників, постійна робота яких проходить у дорозі або має роз'їзний (пересувний) характер. Направляє працівників у відрядження керівник підприємства. С. в. оформляється видачею посвідчення. Посвідчення може не видаватися, якщо працівник повинен повернутися з відрядження до місця постійної роботи у той самий день, в який він був відряджений. Строк відрядження визначає керівник. Він не може перевищувати одного місяця, а для виконання монтажних, налагоджувальних і будівельних робіт — одного року. Якщо в установленому порядку змінюються строки відрядження, проводиться відповідний перерахунок витрат, що підлягають відшкодуванню працівникові. За працівником протягом усього часу відрядження зберігаються місце роботи (посада) і середній заробіток. Йому відшкодовуються витрати за наймання житлового приміщення, проїзд до місця відрядження і до місця постійної роботи, а також виплачуються добові за час перебування у відрядженні (ст. 121 КЗпП України).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.