Юридичний словник-довідник

Соціальне забезпечення — державна система матеріального забезпечення і соціального обслуговування сімей, в яких є діти, громадян у старості, у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності чи роботи, у разі втрати годувальника. Матеріальне забезпечення — це надання в передбачених законодавством випадках прямих грошових виплат громадянам із спеціалізованих державних фондів, як правило, у формі пенсій і допомоги. С. з. — це задоволення специфічних потреб непрацездатних осіб у формі різних послуг, в тому числі й натурального забезпечення. Сприяє встановленню і розвитку соціально-громадських, трудових, побутових й інших зв'язків осіб, які повністю чи частково обмежені з тих чи інших причин (вік, стан здоров'я), а також проведенню різних реабілітаційних заходів (лікування, професійного навчання, раціонального працевлаштування, утримання і обслуговування в будинках — інтернатах та в домашніх умовах, протезування, забезпечення спеціальним транспортом та ін.).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.