Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Соціальний захист військовослужбовців — система норм різних галузей права, які гарантують реалізацію військовослужбовцями своїх конституційних прав та свобод, матеріальне та інше забезпечення у розмірах, що стимулюють заінтересованість громадян у військовій службі і створюють умови для якісного виконання службових прав і обов'язків, державне та інші види особистого" страхування. С. з. в. включає такі гарантії: реалізацію конституційних прав і свобод (недоторканість особи, охорона здоров'я, право на освіту, відпочинок та. ін.); одержання такого матеріального забезпечення, яке стимулює заінтересованість у військовій службі (тобто створення умов, що сприяють конкуренції при зарахуванні на службу); обов'язкове державне особисте страхування (розмір виплат у разі загибелі, смерті чи каліцтва військовослужбовця підтримуватиме на попередньому рівні матеріальне становище його сім'ї або осіб, що були на його утриманні); створення умов для повного і якісного виконання службових прав і обов'язків (створення відповідної законодавчої бази, технічне оснащення та озброєння). Див. також Соціальне забезпечення.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.