Юридичний словник-довідник

Соціальний захист військовослужбовців — система норм різних галузей права, які гарантують реалізацію військовослужбовцями своїх конституційних прав та свобод, матеріальне та інше забезпечення у розмірах, що стимулюють заінтересованість громадян у військовій службі і створюють умови для якісного виконання службових прав і обов'язків, державне та інші види особистого" страхування. С. з. в. включає такі гарантії: реалізацію конституційних прав і свобод (недоторканість особи, охорона здоров'я, право на освіту, відпочинок та. ін.); одержання такого матеріального забезпечення, яке стимулює заінтересованість у військовій службі (тобто створення умов, що сприяють конкуренції при зарахуванні на службу); обов'язкове державне особисте страхування (розмір виплат у разі загибелі, смерті чи каліцтва військовослужбовця підтримуватиме на попередньому рівні матеріальне становище його сім'ї або осіб, що були на його утриманні); створення умов для повного і якісного виконання службових прав і обов'язків (створення відповідної законодавчої бази, технічне оснащення та озброєння). Див. також Соціальне забезпечення.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.