Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Соціальний захист громадян похилого віку — державні гарантії, які визначають статус громадян у віці 60 років — чоловіки, 55 — жінки, а також осіб, яким до досягнення загального пенсійного віку залишилося не більше півтора року. С. з. г. п. в. передбачає: реалізацію права на працю; визнання недійсними умов договорів про працю (контрактів, угод), які погіршують становище названих громадян; право на роботу на умовах неповного робочого дня або неповного робочого тижня; охорону праці, програму підготовки до виходу на пенсію за віком; професійну переорієнтацію і перепідготовку, працевлаштування осіб передпенсійного віку і громадян похилого віку; право на матеріальне забезпечення, забезпечення житловим приміщенням; передачу житлового приміщення у власність; надання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва; звільнення від сплати земельного податку та орендної плати за землю; сприяння активному довголіттю; право на медичну допомогу і санаторно-курортне лікування, забезпечення протезною допомогою; право на соціальне обслуговування і соціальну допомогу вдома та у спеціальних установах; житлово-комунальне обслуговування, торговельне і побутове обслуговування, громадське харчування для малозабезпечених громадян; переважне право на встановлення телефону; соціально-культурне обслуговування; ритуальні послуги при похованні одиноких громадян похилого віку. Див. також Соціальне забезпечення.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.