Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Соціальний захист інвалідів — сукупність правових норм, які регламентують надання грошової допомоги, протезування, засобів пересування, орієнтації і сприйняття інформації, пристосованого житла, встановлення опіки чи стороннього догляду, а також пристосування населених пунктів, громадського транспорту, засобів комунікації і зв'язку до потреб інвалідів. Інвалід має право вибору конкретного виду соціальної допомоги, може відмовитися від тієї чи іншої допомоги, а також може самостійно вирішувати питання забезпечення себе конкретними видами допомоги за рахунок особистих коштів з урахуванням компенсації вартості аналогічного виду соціальної допомоги, яка надавалася б державним органом. Див. також Соціальне забезпечення.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.