Юридичний словник-довідник

Співавторство — авторське право двох або більше осіб на продукт їхньої спільної творчої праці (твір науки, літератури або мистецтва, відкриття, винахід, промисловий зразок тощо). Умовою виникнення С. є сумісна участь у творчості. Відносини між співавторами визначаються угодою, укладеною між ними. Право використання твору належить усім співавторам однаковою мірою. Винагорода за використання твору належить співавторам у рівних частках, якщо в угоді не передбачено інше. Співавтор не може без достатніх підстав відмовити іншим співавторам у дозволі на використання твору.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.