Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Спільна власність — власність, яка характеризується множинністю суб'єктів і єдністю об'єкта. Розрізняють С. в. з визначенням часток (спільна часткова власність) і без визначення часток (спільна сумісна власність). Суб'єкти С. в., як і будь-який інший власник, на свій розсуд володіють, користуються і розпоряджаються належним їм майном, але свої правомочності здійснюють спільно і за згодою. Якщо С. в. за участю громадян може бути і частковою, і сумісною,то С. в. за участю суб'єктів державної власності і юридичних осіб може бути лише частковою, крім випадків, передбачених законодавством. Спільна часткова власність передбачає, що кожному суб'єктові права власності належить частка в праві власності на річ як певну єдність, а не реальна частка цієї речі. При спільній сумісній власності наперед визначених часток у праві власності немає. Суб'єкти цього права володіють, користуються і розпоряджаються річчю в цілому. Частка її може бути виділена лише тоді, коли спільна сумісна власність ліквідується і замість неї створюється спільна часткова власність або індивідуальна приватна.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.