Юридичний словник-довідник

Агресія — протиправне застосування сили однією державою проти іншої. У прийнятому Генеральною Асамблеєю ООН у 1974 р. «Визначенні агресії» наведено загальне визначення поняття А.: « Агресією є застосування збройної сили державою проти суверенітету, територіальної недоторканості або політичної незалежності іншої держави, або будь-яким іншим чином, несумісним із Статутом Організації Об'єднаних Націй» (ст. І). Факт здійснення А., згідно із Статутом ООН, встановлює Рада Безпеки ООН. Вона також вживає примусових заходів щодо агресора. За способом здійснення А. може бути прямою і опосередкованою. Ст. З «Визначення агресії» наводить особливий вид співучасті в А.— «дія держави, яка дозволяє, щоб її територія, яку вона надала в розпорядження іншої держави, використовувалась цією іншою державою для здійснення акту агресії проти третьої держави».


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.