Юридичний словник-довідник

Статистична інформація — сукупність офіційної документованої державної інформації, що дає кількісну характеристику подій та явищ, які відбуваються в економічній, соціальній, культурній та інших сферах життя держави. Державна С. і. підлягає систематичному відкритому опублікуванню. Громадяни, наукові заклади та інші заінтересовані організації мають відкритий доступ до неопублікованих статистичних даних, які не підпадають під дію обмежень, встановлених для інформації, яка у встановленому порядку віднесена до державної таємниці або до інформації з обмеженим доступом. Система С. і., джерела її і режим визначаються Законом України «Про державну статистику» та іншими правовими актами в цій галузі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.