Юридичний словник-довідник

Страхова сума — грошова сума, в межах якої страховик відповідно до умов страхування зобов'язаний здійснити виплати при настанні страхового випадку, а також сума, що виплачується за особисте страхування. Страховий випадок — подія, передбачена договором страхування або законодавством, яка відбулася і з настанням якої виникає обов'язок страховика сплатити страхову суму (страхове відшкодування) страхувальнику, застрахованій або іншій третій особі. Виплати С. с. за договорами особистого страхування здійснюються незалежно від суми, яку повинен отримати одержувач за державним соціальним страхуванням, соціальним забезпеченням, і суми, що має бути сплачена йому як відшкодування збитків. При страхуванні майна С. с. встановлюється у межах вартості майна за цінами і тарифами, що діють на момент укладання договору, якщо інше не обумовлено договором страхування або умовами обов'язкового страхування.






Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.