Юридичний словник-довідник

Суброгація — набуття всіх прав, що раніше належали кредитору, внаслідок виконання третьою особою (суброгантом) обов'язків боржника щодо цього кредитора. Суброгант при цьому стає на місце кредитора. Наприклад, за договором про факторинг постачальник товарів передає фірмі за факторингом (фактором) свої права та вимоги щодо клієнтів шляхом їх юридичного переуступлення (суброгації) для отримання платежів. Фактор надає гарантії перерахування відповідних сум постачальнику товарів незалежно від результатів стягнення їх з боржника (клієнта).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.