Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Сукупний доход на члена сім'ї — розмір щомісячних грошових доходів з розрахунку на одного члена сім'ї для визначення права сімей з дітьми на щомісячну допомогу на дітей віком до 16 років (учнів до 18 років), грошові виплати матерям (батькам), зайнятим доглядом за трьома і більше дітьми віком до 16 років, допомогу непрацюючим жінкам для догляду за дитиною з 2- до 3-річного віку. Порядок розрахунку С. д. встановлюється законодавством і визначається за доходами сім'ї за попередній квартал. Середньомісячний С. д. на члена сім'ї обчислюється на підставі поданих громадянами документів про доходи діленням загальної суми доходів сім'ї за квартал на 3, а потім на число членів сім'ї. При цьому до складу сім'ї зараховуються: чоловік, дружина, діти до 18 років, які перебувають на утриманні, інші особи, якщо вони проживають у сім'ї: діди, бабусі, брати і сестри подружжя, діти, батьки яких позбавлені батьківських прав, діти від 18 років і старші, деякі інші категорії осіб. До С. д. сім'ї зараховуються всі види заробітної плати, надбавки та премії, інші грошові виплати, які мають систематичний характер; стипендії, пенсії, допомоги (крім одноразових); доходи від підприємницької діяльності та заняття кустарно-ремісничими промислами; всі види винагород літературним працівникам (штатним і позаштатним); натуральна оплата. До С. д. не зараховуються одноразові премії, заробіток студентів та учнів під час виробничої практики, канікул, деякі види грошових компенсацій, допомоги малозабезпеченим громадянам тощо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.