Юридичний словник-довідник

Сумісна діяльність — вид цивільно-правового договору, за яким сторони зобов'язуються сумісно діяти для досягнення спільної господарської мети. Громадяни можуть укладати цей договір лише для задоволення своїх особистих побутових потреб. Договори між громадянами та організаціями не допускаються. У договорі повинно бути передбачено: кому доручається керівництво, ведення спільних справ учасників, розподіл обов'язків і порядок використання результатів сумісної діяльності. Внески учасників договору, а також набуте внаслідок сумісної діяльності майно є спільною власністю учасників договору.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.