Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Таємниця наради суддів — передбачений законом порядок, згідно з яким нарада суддів при постановленій вироку, судового рішення, а в окремих випадках ухвали проводиться в ізольованому приміщенні — нарадчій кімнаті, в якій можуть перебувати лише судді, що входять до складу суду в цій справі. За загальним правилом судді не виходять з нарадчої кімнати, поки письмово не складуть рішення у справі. Суддям забороняється розголошувати міркування, що висловлювалися в нарадчій кімнаті. Недотримання Т. н. с. вважається істотним порушенням процесуального закону і тягне за собою скасування вироку (ст. 322 КПК) або судового рішення (ст. 314 ЦПК). Т. н. с. захищає суддів від стороннього впливу, створює сприятливі умови для вільного висловлення думок з питань, що обговорюються, для голосування за те рішення, яке суддя вважає правильним. Див. також Окрема думка судді.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.