Юридичний словник-довідник

Такси для обчислення відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів риб та інших об'єктів водного промислу — затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 28.1.1994. У ній передбачено такси для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення громадянами України, іноземними громадянами та особами без громадянства: а) цінних видів риб, водних безхребетних і водних рослин у рибогосподарських водоймах України; б) живих організмів сидячих видів, що є природним багатством континентального шельфу України; в) живих організмів у виключній (морській) економічній зоні України, а також анадромних видів риб, що утворюються в річках України, за межами цієї зони. Оцінка шкоди обчислюється у розмірах мінімальних заробітних плат. Так, шкода, заподіяна внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення одного екземпляра риби чи водного безхребетного незалежно від розміру та ваги, а також водних рослин, оцінюється: осетер чорноморсько-азовський, севрюга — 55; форель, судак, сом, сазан, рибець звичайний, білий і чорний амур, камбала — калкан, кефаль, щука, товстолобик —10; короп, лящ, оселедець, лин, камбала, скумбрія — 5; плітка, тараня, чехоня, карась — 2; раки, краби — 1; креветки — 0,1; мідії, інші двостулкові молюски сидячих видів — 0,2; морські водорості сидячих видів і морські трави — 0,05 (за кілограм) мінімальної заробітної плати. Розмір відшкодування шкоди обчислюють посадові особи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України, його органи на місцях, органи Державного комітету з рибного господарства і рибної промисловості, яким надано право накладання адміністративних стягнень.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.