Юридичний словник-довідник

Товариство покупців — юридична особа, що її створюють фізичні особи для спільної участі у приватизації шляхом укладання угоди про сумісну діяльність. Створення Т. п. членами трудового колективу підприємства, що приватизується, здійснюється на підставі рішення загальних зборів за умови участі в них більше половини працівників. До складу Т. п., створеного працівниками підприємства, можуть зараховуватися також колишні його працівники, які вийшли на пенсію, звільнені у зв'язку із скороченням штатів, за станом здоров'я, а також особи, які мають право відповідно до законодавства повернутися на попереднє місце роботи. Угода про сумісну діяльність, а також протокол загальних зборів про створення Т. п. підлягають реєстрації у відповідному органі приватизації. Т. п. має повноваження на: подання заяви на приватизацію; одержання кредитів; участь в аукціоні, конкурсі, викупі підприємства; укладення договору купівлі — продажу; прийняття майна у власність; підготовку установчих документів і вирішення інших організаційних питань щодо створення на основі придбаного майна Т. п. або іншого виду підприємництва; участь як позивача або відповідача в суді чи арбітражному суді.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.