Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Торговець цінними паперами — юридична особа, яка на підставі державної ліцензії здійснює посередницьку діяльність з цінними паперами. Ліцензію (дозвіл) на здійснення посередницької діяльності видає Державний орган регулювання ринку цінних паперів. Дозвіл може бути виданий на здійснення одного або всіх видів посередницької діяльності. Згідно з законом в Україні існують такі види посередницької діяльності: а) діяльність з випуску цінних паперів, тобто виконання Т. ц. п. за дорученням, від імені і за рахунок емітента обов'язків з організації передплати на цінні папери або реалізації їх іншим способом; б) комісійна діяльність, тобто купівля — продаж цінних паперів, що здійснюється Т. ц. п. від власного імені, за дорученням і за рахунок іншої особи; в) комерційна діяльність, тобто купівля-продаж цінних паперів, що здійснюється Т. ц. п. від свого імені та за власний рахунок. Т. ц. п. можуть бути банки і небанківські установи. Для небанківських установ операції з цінними паперами повинні бути виключним видом їхньої підприємницької діяльності. За організаційною формою Т. ц. п. можуть бути лише господарськими товариствами.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.