Юридичний словник-довідник

Травма побутова — ушкодження здоров'я внаслідок нещасного випадку в побуті. При настанні тимчасової непрацездатності, спричиненої Т. п., лікарняний листок і допомога видаються з 6-го дня непрацездатності (до цього видається довідка про тимчасову непрацездатність). Якщо травма є наслідком стихійного лиха, тобто надзвичайних обставин (землетрус, ураган, град, пожежа тощо), які не піддаються впливові людини, або анатомічного дефекту потерпілого, лікарняний листок і допомога видаються за весь період непрацездатності на загальних підставах. При настанні інвалідності внаслідок Т.п. пенсія призначається на тих самих умовах, що й при настанні інвалідності внаслідок загального захворювання.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.