Юридичний словник-довідник

Траст — одна з форм реалізації договорів доручення, де повірений діє за рахунок і в інтересах довірителя, а також зобов'язується за винагороду виконувати певні юридичні дії. Найбільш поширена ця форма правостосунків у діях довірчих товариств (трастових компаній). Довірчі товариства створюються відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України «Про довірчі товариства» у формі товариств з додатковою відповідальністю, де передбачена відповідальність учасників за борги товариства додатково у кратному розмірі щодо внеску їх у статутний фонд довірчого товариства. Правила створення, діяльності, а також права та обов'язки учасників і засновників довірчого товариства визначаються Законом України «Про господарські товариства».


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.