Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Траст — одна з форм реалізації договорів доручення, де повірений діє за рахунок і в інтересах довірителя, а також зобов'язується за винагороду виконувати певні юридичні дії. Найбільш поширена ця форма правостосунків у діях довірчих товариств (трастових компаній). Довірчі товариства створюються відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України «Про довірчі товариства» у формі товариств з додатковою відповідальністю, де передбачена відповідальність учасників за борги товариства додатково у кратному розмірі щодо внеску їх у статутний фонд довірчого товариства. Правила створення, діяльності, а також права та обов'язки учасників і засновників довірчого товариства визначаються Законом України «Про господарські товариства».

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.