Юридичний словник-довідник

Угоди про соціальне забезпечення — двосторонні і багатосторонні домовленості між державами про взаємне надання громадянам однієї країни, які постійно проживають на території іншої країни, всіх видів соціального забезпечення на тих самих умовах, що й власним громадянам, якщо угодою не передбачено інше. Діє, зокрема, багатостороння Угода про пенсійне забезпечення громадян країн — членів СНД. Україна уклала також угоди з Російською Федерацією — «Тимчасову угоду про гарантії прав громадян, які працювали в районах Крайньої Півночі і районах, прирівняних до них» та «Про визнання пільг і гарантій для учасників Великої Вітчизняної війни, інвалідів війни та учасників бойових дій на території інших держав, сімей загиблих військовослужбовців», угоди з Литовською Республікою — «Про співробітництво в галузі пенсійного забезпечення» тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.