Юридичний словник-довідник

Українська академія внутрішніх справ (УABC) — державний вищий навчальний заклад системи Міністерства внутрішніх справ України. Головним завданням УАВС є підготовка кадрів для органів внутрішніх справ за такими спеціальностями: «правознавство», «управління у сфері правопорядку», «правоохоронна діяльність», «військово-юридична діяльність». В УАВС підвищують кваліфікацію керівні та педагогічні кадри системи МВС; проводиться підготовка та атестація наукових, науково-педагогічних кадрів; здійснюються фундаментальні і прикладні наукові дослідження, відбуваються науково-практичні конференції, семінари, педагогічні читання та ін. До структури УАВС входять Київський інститут внутрішніх справ, Львівський інститут внутрішніх справ, 4 факультети, 35 кафедр, науково-дослідний центр, навчально-методичний центр, докторантура та ад'юнктура, видавництво, бібліотеки, клуб, гуртожитки, спортивно-оздоровчий комплекс, заміський полігон бойової й оперативної підготовки тощо. В УАВС викладають і ведуть науково-дослідну роботу понад 30 докторів та 280 кандидатів наук, академіки і члени — кореспонденти Академії правових наук України та Академії педагогічних наук України, ряд Заслужених діячів науки і техніки України. УАВС взаємодіє із галузевими службами апарату МВС, органами МВС України й установами внутрішніх справ, навчальними закладами, науково-дослідними установами як системи МВС, так і інших міністерств та відомств. Налагоджено обмін викладачами і слухачами, а також інші форми творчих взаємовідносин з навчальними закладами Німеччини, США, Англії, Росії та інших країн.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.