Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Українська академія внутрішніх справ (УABC) — державний вищий навчальний заклад системи Міністерства внутрішніх справ України. Головним завданням УАВС є підготовка кадрів для органів внутрішніх справ за такими спеціальностями: «правознавство», «управління у сфері правопорядку», «правоохоронна діяльність», «військово-юридична діяльність». В УАВС підвищують кваліфікацію керівні та педагогічні кадри системи МВС; проводиться підготовка та атестація наукових, науково-педагогічних кадрів; здійснюються фундаментальні і прикладні наукові дослідження, відбуваються науково-практичні конференції, семінари, педагогічні читання та ін. До структури УАВС входять Київський інститут внутрішніх справ, Львівський інститут внутрішніх справ, 4 факультети, 35 кафедр, науково-дослідний центр, навчально-методичний центр, докторантура та ад'юнктура, видавництво, бібліотеки, клуб, гуртожитки, спортивно-оздоровчий комплекс, заміський полігон бойової й оперативної підготовки тощо. В УАВС викладають і ведуть науково-дослідну роботу понад 30 докторів та 280 кандидатів наук, академіки і члени — кореспонденти Академії правових наук України та Академії педагогічних наук України, ряд Заслужених діячів науки і техніки України. УАВС взаємодіє із галузевими службами апарату МВС, органами МВС України й установами внутрішніх справ, навчальними закладами, науково-дослідними установами як системи МВС, так і інших міністерств та відомств. Налагоджено обмін викладачами і слухачами, а також інші форми творчих взаємовідносин з навчальними закладами Німеччини, США, Англії, Росії та інших країн.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.