Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Українська правнича фундація (УПФ) — всеукраїнський благодійний фонд, утворений за ініціативою українських та іноземних правників при матеріальній підтримці Джорджа Сороса і фонду Карла Поппера з метою допомоги і сприяння розбудові в Україні правової держави, створенню сучасної системи законодавства, відродженню української школи права, піднесенню престижу професії правника, розвитку наукової й освітньої діяльності в галузі права тощо. Серед основних завдань та напрямів у діяльності УПФ — сприяння законодавчому процесу в Україні, надання допомоги у здійсненні кодифікаційної роботи; сприяння проведенню реформ у системі юридичної освіти, створення Українського центру правничих студій; сприяння поширенню юридичних знань серед населення, піднесення правової інформованості суспільства та юридичної свідомості громадян; заснування національного видавництва юридичної літератури та публічної правової бібліотеки; створення, Українського Центру прав людини; налагодження міжнародних контактів та проведення міжнародних симпозіумів і наукових конференцій з проблем права; сприяння проведенню судової реформи в Україні; виконання інших статутних функцій. УПФ має статус юридичної особи, може створювати свої філії, представництва та агентства як на території України, так і за її межами. Організаційну й управлінську структуру УПФ складають: Дорадчі Збори, Наглядова Рада, Комітет Управління, Президент Фундації. Практичне виконання рішень органів УПФ забезпечує виконавчий директор та директори програм, працівники секретаріату та інших підрозділів апарату.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.