Юридичний словник-довідник

Українська правнича фундація (УПФ) — всеукраїнський благодійний фонд, утворений за ініціативою українських та іноземних правників при матеріальній підтримці Джорджа Сороса і фонду Карла Поппера з метою допомоги і сприяння розбудові в Україні правової держави, створенню сучасної системи законодавства, відродженню української школи права, піднесенню престижу професії правника, розвитку наукової й освітньої діяльності в галузі права тощо. Серед основних завдань та напрямів у діяльності УПФ — сприяння законодавчому процесу в Україні, надання допомоги у здійсненні кодифікаційної роботи; сприяння проведенню реформ у системі юридичної освіти, створення Українського центру правничих студій; сприяння поширенню юридичних знань серед населення, піднесення правової інформованості суспільства та юридичної свідомості громадян; заснування національного видавництва юридичної літератури та публічної правової бібліотеки; створення, Українського Центру прав людини; налагодження міжнародних контактів та проведення міжнародних симпозіумів і наукових конференцій з проблем права; сприяння проведенню судової реформи в Україні; виконання інших статутних функцій. УПФ має статус юридичної особи, може створювати свої філії, представництва та агентства як на території України, так і за її межами. Організаційну й управлінську структуру УПФ складають: Дорадчі Збори, Наглядова Рада, Комітет Управління, Президент Фундації. Практичне виконання рішень органів УПФ забезпечує виконавчий директор та директори програм, працівники секретаріату та інших підрозділів апарату.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.