Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Управління соціальне — функція суспільно організованих систем, вплив на суспільство з метою збереження і розвитку притаманних йому якостей. Зміст і складність функції У. с. віддзеркалюють рівень суспільного буття. Практично всі сфери людської діяльності пов'язані з проблемою У. с. Без нього неможливі цілеспрямоване функціонування суспільства, спільні дії мас, нації, народу. У. с. є своєрідною соціальною функцією, а управлінська праця — різновид суспільної праці. Соціальне управління здійснюється за умов певної соціальної формації і відображає її політичні та економічні особливості. В управлінському процесі беруть участь суб'єкти, які управляють, і об'єкти, якими вони управляють. Залежно від класифікаційних ознак існує багато видів У. с.: державне і суспільне, колегіальне і одноосібне, управління сферою суспільного життя, галуззю виробництва, підприємством, фірмою, установою тощо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.