Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Учасник війни — військовослужбовець, який у період Великої Вітчизняної війни 1941—1945 рр, проходив військову службу у Збройних силах СРСР; особа, яка працювала в тилу — на підприємствах, в установах, організаціях і колгоспах; колишній в'язень концтаборів, гетто та інших місць примусового утримання в період другої світової війни; особа, яка була насильно вивезена з території СРСР на території держав, що перебували у стані війни з СРСР або були окуповані фашистською Німеччиною, якщо вона не скоїла злочинів проти Батьківщини; працівник, який на контрактній основі був направлений на роботу в Республіку Афганістан у період з 1.XII.1979 по XII.1989 і не входив до складу обмеженого контингенту радянських військ та ін. У. в. надаються такі пільги: безплатне одержання ліків за рецептами лікарів; безплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням раз на два роки, а також компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування; 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами та за житлову площу в межах норм, передбачених чинним законодавством; використання чергової відпустки у зручний для нього час, а також права на одержання додаткової відпустки без збереження заробітної плати строком до двох тижнів на рік; виплата допомоги на час тимчасової непрацездатності у розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати незалежно від стажу роботи; звільнення від сплати прибуткового податку у передбачених законом розмірах, податку з власників транспортних засобів, земельного податку. У. в. пенсії підвищуються в розмірі 50 відсотків мінімальної пенсії за віком (ст. 8, 9, 14 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.