Юридичний словник-довідник

Учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС — громадянин, який безпосередньо брав участь у будь-яких роботах, пов'язаних з усуненням самої аварії, наслідків її у зоні відчуження 1986—1987 pp. незалежно від кількості робочих днів, а у 1988—1990 pp. працював не менше 30 календарних днів, зокрема у проведенні евакуації людей і майна з цієї зони, а також тимчасово направлений або відряджений у зазначені строки для виконання робіт у зоні відчуження. До учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС належать військовослужбовці, працівники державних, громадських, інших підприємств, установ та організацій незалежно від їхньої відомчої підпорядкованості, а також ті, хто працював не менше 14 календарних днів у 1986 р. на діючих пунктах санітарної обробки населення і дезактивації техніки. Див. також Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.