Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Факторинг — різновид торговельно-комісійної операції, поєднаної з кредитуванням обігового капіталу клієнта. Включає інкасування дебіторської заборгованості клієнта, кредитування та гарантію від кредитних та валютних ризиків. Особливість операцій Ф. полягає в тому, що факторська компанія купує рахунки клієнта на умовах негайної оплати близько 80 відсотків вартості відфактурованих поставок та сплати залишеної частини (крім відсотка за кредит) у суворо визначені строки незалежно від надходження виручки від дебіторів.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.