Юридичний словник-довідник

Факторинг — різновид торговельно-комісійної операції, поєднаної з кредитуванням обігового капіталу клієнта. Включає інкасування дебіторської заборгованості клієнта, кредитування та гарантію від кредитних та валютних ризиків. Особливість операцій Ф. полягає в тому, що факторська компанія купує рахунки клієнта на умовах негайної оплати близько 80 відсотків вартості відфактурованих поставок та сплати залишеної частини (крім відсотка за кредит) у суворо визначені строки незалежно від надходження виручки від дебіторів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.