Юридичний словник-довідник

ФАС — умова зовнішньоекономічного договору купівлі — продажу, пов'язаного з доставкою товару морським або водним транспортом. Термін «ФАС» є поєднанням трьох англійських слів, які означають у перекладі «вільно вздовж борта судна». За умовою ФАС вантажовідправник (продавець) за свій рахунок доставляє в порт вантаж і розташовує його на причалі вздовж борта судна. З цього моменту до вантажоодержувача (покупця) переходить ризик випадкової загибелі чи пошкодження товару. Всі витрати щодо завантаження, перевезення і розвантаження несе вантажоодержувач (покупець).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.