Юридичний словник-довідник

Філія — відособлений підрозділ підприємства, що діє на підставі Положення про філію, затвердженого вищим органом управління юридичної особи. Ф. не може бути юридичною особою. Для легалізації діяльності Ф. державна реєстрація не вимагається. Суб'єкт підприємницької діяльності повідомляє орган державної реєстрації про створення вказаних підрозділів внесенням відповідної інформації до своєї реєстраційної картки. В установах банків Ф. можуть відкриватися поточні рахунки. Відповідно до Указу Президента України «Про інвестиційні фонди та інвестиційні компанії» Ф. є взаємні фонди інвестиційних компаній, які мають окремий баланс і здійснюють виключну діяльність у галузі спільного інвестування.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.