Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Фінансовий контроль — одна із форм державного контролю та інших уповноважених органів за законністю й обґрунтованістю виконання фінансових операцій щодо визначення результатів господарської та управлінської діяльності, за створенням і використанням фондів фінансових ресурсів для економічного й соціального розвитку держави. Ф. к. здійснюють органи державної влади — постійні комісії парламенту, Національний банк, органи державного управління в особі міністерств економіки, фінансів, статистики, а також державні і приватні аудиторські організації. Ф. к. існує в трьох формах: попередній, поточний, наступний. Попередній Ф. к. здійснюється на стадії розробки прогнозованих розрахунків за бюджетом і планом і має на мсті перевірку обґрунтованості розрахунків і пошук можливості ефективнішого використання їх. Поточний Ф. к. проводиться в ході виконання прогнозованих і планових передбачень. На цій стадії ставиться завдання досягти най- раціональнішого використання фінансових ресурсів, виявити додаткові можливості збільшити доходи і зменшити витрати. Наступний Ф. к. здійснюється під час розгляду бухгалтерської і статистичної звітності. Основним завданням його є оцінка досягнутого і розробка стратегії на майбутнє. Методи цього контролю такі: ревізії, перевірки, обстеження, аналіз тощо. Головний метод — ревізія — полягає в перевірці господарсько-фінансової діяльності підприємств, організацій або службових дій посадових осіб.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.