Юридичний словник-довідник

ФОБ — умова зовнішньоекономічного договору купівлі-продажу, пов'язаного з доставкою товару морським або річковим транспортом. Сам термін «ФОБ» утворений із трьох англійських слів, які означають в перекладі «вільно на борту ». За умовою ФОБ вантажовідправник (продавець) за власний рахунок доставляє вантаж у порт завантаження, тобто до ціни товару включаються також витрати, пов'язані з доставкою його на борт судна. Витрати на перевезення товару, зокрема фрахт судна, несе вантажоодержувач (покупець). Ризик випадкової загибелі чи пошкодження вантажу переходить до покупця від моменту передачі товару через поручні судна в порту завантаження.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.