Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

ФОБ — умова зовнішньоекономічного договору купівлі-продажу, пов'язаного з доставкою товару морським або річковим транспортом. Сам термін «ФОБ» утворений із трьох англійських слів, які означають в перекладі «вільно на борту ». За умовою ФОБ вантажовідправник (продавець) за власний рахунок доставляє вантаж у порт завантаження, тобто до ціни товару включаються також витрати, пов'язані з доставкою його на борт судна. Витрати на перевезення товару, зокрема фрахт судна, несе вантажоодержувач (покупець). Ризик випадкової загибелі чи пошкодження вантажу переходить до покупця від моменту передачі товару через поручні судна в порту завантаження.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.