Юридичний словник-довідник

Фонд соціального захисту інвалідів — орган з питань фінансування робіт і програм соціальної захищеності інвалідів, підпорядкований Міністерству соціального захисту населення. Фінансує загальнодержавні програми та інші заходи з питань соціального захисту, соціально-трудової та медичної реабілітації інвалідів, залучення їх до суспільно корисної діяльності; акумулює кошти, що перераховуються з державного бюджету, а також надходять від підприємств (об'єднань), установ, організацій, трудових колективів і громадян; контролює дотримання підприємствами, установами і організаціями встановлених нормативів робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів. З метою забезпечення виконання вказаних завдань Ф. с. з. і. визначає за участю громадських організацій інвалідів та органів соціального захисту населення порядок використання коштів Фонду, складає розрахунки потреби в коштах на протезування інвалідів, надання їм матеріальної, соціально-побутової та медичної допомоги; сприяє створенню підприємств і організацій для забезпечення інвалідів робочими місцями, здобуття ними освіти або перекваліфікації, організовує збір добровільних внесків від громадян, в тому числі іноземних, підприємств і об'єднань громадян та ін. Бюджет Ф. с. з. і. формується за рахунок коштів державного бюджету; коштів підприємств (об'єднань), установ і організацій, які не забезпечують установлених нормативів робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів; благодійних внесків організацій, трудових колективів і громадян; відтворення позабюджетних коштів Фонду та інших надходжень. Органами управління Ф. с. з. і. є правління Фонду, виконавча дирекція, ревізійна комісія та відділення Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.