Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Фонд соціального страхування — державний центр з питань управління соціальним страхуванням. Головними завданнями Ф. с. с. є збирання та акумуляція внесків, призначених на соціальне страхування; забезпечення фінансування видатків на виплату різних видів допомоги згідно з чинним законодавством, а також на санаторно-курортне лікування та відпочинок трудящих і членів їхніх сімей; здійснення розширеного відтворення коштів Фонду на основі принципів самофінансування; реалізація заходів щодо забезпечення санаторно-курортного обслуговування та відпочинку трудящих і членів їхніх сімей. Бюджет Ф. с. с. утворюється за рахунок страхових внесків підприємств, організацій і кооперативів (крім колгоспів, зокрема риболовецьких), осіб, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю та іншими видами підприємництва, а також осіб, які наймають окремих громадян за договорами; надходжень за путівки на санаторно-курортне лікування, відпочинок і дієтичне харчування; прибутків від комерційної і господарської діяльності та ін. Кошти Ф. с. с. витрачаються на фінансування таких заходів: виплату застрахованим допомоги на час тимчасової непрацездатності, на час вагітності і пологів, при народженні дитини, на поховання, виплату інших видів допомоги, встановлених законодавством; санаторно-курортне лікування і відпочинок трудящих і членів їхніх сімей, надання дієтичного харчування; утримання санаторіїв — профілакторіїв; позашкільне обслуговування дітей, здійснення інших заходів відповідно до завдань Ф. с. с. Органами управління Ф. с. с. є правління Фонду, виконавча дирекція, відділення Фонду в Автономній Республіці Крим, областях і м. Києві. До складу правління Ф. с. с. входять з правом вирішального голосу по одному представнику від усіх галузевих і територіальних профспілкових центрів, правлінь, відділень Фонду, Міністерства праці України, Міністерства фінансів України, Національного банку України, виконавчий директор Фонду, а також представники інших державних установ і громадських організацій, діяльність яких пов'язана із захистом права трудящих на соціальне страхування (Постанова Кабінету Міністрів України «Про управління соціальним страхуванням в Українській РСР № 25 від .25.11.1991»), Див. також Добровільне соціальне страхування.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.