Юридичний словник-довідник

Фонд сприяння становленню і розвитку місцевого та регіонального самоврядування України — державна організація, створена Указом Президента України від 17.IV.1992 для науково-методичної підтримки суб'єктів системи місцевого та регіонального самоврядування України. Відповідно до Положення про Фонд, затвердженого Розпорядженням Президента України від З.Х.1992, його основними завданнями є: надання науково-методичної допомоги у становленні й розвитку місцевого та регіонального самоврядування; сприяння органам місцевого та регіонального самоврядування у розвитку демократичних форм і методів їхньої роботи; сприяння утвердженню правових засад у діяльності органів місцевого та регіонального самоврядування; вироблення на основі вітчизняного і міжнародного досвіду пропозицій і рекомендацій щодо вдосконалення організації та діяльності органів місцевого та регіонального самоврядування. Фонд, зокрема, здійснює конкретно-соціологічні дослідження досвіду діяльності окремих органів місцевого та регіонального самоврядування, готує пропозиції і рекомендації щодо її удосконалення; досліджує проблеми взаємодії цих органів з центральними і місцевими органами державної виконавчої влади України; розробляє проекти законів, указів Президента та постанов Кабінету Міністрів України з відповідних питань, здійснює експертизу таких проектів; організовує підвищення кваліфікації працівників і членів органів місцевого та регіонального самоврядування, працівників місцевих органів державної виконавчої влади, дає консультації та висновки з різних питань організації й діяльності суб'єктів системи територіального самоврядування тощо. Фонд проводить науково-практичні конференції і семінари, у тому числі міжнародні, видає журнал «Місцеве та регіональне самоврядування України». Вищим керівним органом Фонду є Правління, персональний склад якого затверджує Президент України. Організовує роботу Фонду Голова Фонду, якого також призначає Президент України. При Фонді працює група експертів — консультантів з числа провідних фахівців у галузі права, економіки та соціології.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.