Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Фонд статутний — оцінені в карбованцях грошові, майнові та інші вклади учасників і засновників (засновника) господарських товариств, господарських об'єднань, приватних підприємств. Порядок оцінки вкладів передбачений в установчих документах юридичної особи. Розмір Ф. с. визначають самі засновники (учасники). Для деяких юридичних осіб законодавством України встановлений дише мінімальний розмір Ф. с. Так, для акціонерного товариства мінімальний розмір Ф. с. становить 1250 мінімальних розмірів заробітної плати, для товариства з обмеженою відповідальністю — 625 мінімальних розмірів заробітної плати. Для приватних підприємств мінімальний розмір Ф. с. не встановлено.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.