Юридичний словник-довідник

Вид на проживання — документ, що видається відповідно до встановленої процедури компетентними державними органами країни перебування апатриду (особі без громадянства). В. н. п. засвідчує особу апатрида і видається на строк до прийняття ним громадянства країни перебування (на строк натуралізації). Для одержання В. н. п. особа без громадянства подає заяву до відповідних органів про вихід з громадянства країни вибуття та заяву про вступ у громадянство країни перебування. У разі, якщо заява про набуття громадянства країни перебування не подається, В. н. п. видається безстроково з періодичним підтвердженням його дійсності. При одержанні В. н. п. особі без громадянства надаються всі права економічного та громадянського (цивільно-правового) характеру. Винятки стосуються питань політичного характеру. В Україні В. н. п. видається Управліннями з паспортної, реєстраційної та міграційної роботи Міністерства внутрішніх справ України на підставі Законів України «Про правовий статус іноземців», «Про біженців» та Правил оформлення посвідчень на проживання на території України іноземним громадянам і особам без громадянства.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.