Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Франко-перевізник (англ. FCA, Free Carrier) — умови до говору міжнародної купівлі — продажу, за яким продавець вважається таким, що виконав свої зобов'язання з поставки товару тоді, коли він передав товар, який пройшов митну очистку для експорту, перевізникові, якого вибрав покупець у зазначеному місці або пункті. Термін Ф.-п. використовується для будь-якого виду транспорту, в тому числі й для змішаних перевезень.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.