Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Фрахт — плата за перевезення вантажів морськими або повітряними суднами, яка сплачується перевізникові (фрахтівнику) фрахтувальником. Розмір фрахту визначається угодою сторін або за встановленими тарифами. Порядок сплати фрахту залежить від обраної сторонами системи договірних відносин, які у світовій практиці торговельних відносин іменують певними стандартними термінами (ФОБ, ФАС, СИФ, КАФ).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.