Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Цивільний кодекс України (Цив. К. України) — кодифікаційний законодавчий акт цивільного законодавства. Чинний Цив. К. прийнятий Верховною Радою Української РСР 18.05.1963 і введений у дію 1.1.1964. Складається з 8 розділів. Перший розділ — «Загальні положення» — містить норми про предмет і суб'єкти цивільного права, угоди, представництво, позовну давність. У другому розділі — «Право власності» — йдеться про право власності, спільну власність, виникнення, припинення і захист права власності. Третій розділ — «Зобов'язальне право» — містить загальні положення про зобов'язання і норми, про окремі види зобов'язань.

Розділ четвертий — «Авторське право» — стосується авторських та суміжних прав. Розділи п'ятий і шостий присвячені регулюванню відносин, пов'язаних із науковими відкриттями, винаходами, раціоналізаторськими пропозиціями і промисловими зразками. Сьомий розділ — «Спадкове право» — регулює відносини щодо переходу прав і обов'язків від спадкодавців до спадкоємців. У восьмому розділі містяться норми міжнародного приватного права. Слід відзначити, що на сьогодні чимало положень Цив. К. України вже застаріло і не відповідає ринковим умовам. З огляду на це розробляється проект нового Цивільного кодексу України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.