Юридичний словник-довідник

Цивільний процес — процесуальна діяльність суб'єктів цивільних процесуальних правовідносин: судів — з розгляду цивільної справи, перевірки законності та обґрунтованості винесеного у справі рішення; органу судового виконання — з примусової реалізації судового рішення; осіб, які беруть участь у справі,— із захисту суб'єктивних майнових і особистих немайнових прав, державних і громадських інтересів; інших учасників процесу — із сприяння судові, органові судового виконання і особам, які беруть участь у справі, у здійсненні покладених на них процесуальних функцій.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.