Юридичний словник-довідник

Цільова грошова допомога — щомісячна допомога на прожиття, яка призначається непрацездатним громадянам з числа пенсіонерів, інвалідів, а також членам сімей,„ що одержують пенсії у разі втрати годувальника. Ц. г. д. призначається на кожного непрацездатного громадянина в сім'ях, у яких середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім'ї за три попередні місяці був менший за межу малозабезпеченості (визначає її і періодично переглядає Кабінет Міністрів України). Ц. г. д., призначається на підставі звернення громадян або місцевих органів влади та самоврядування, територіальних центрів обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, відділень соціальної допомоги на дому до органів, які призначають пенсії. При цьому орган індивідуально визначає ступінь нужди пенсіонера. Ц. г. д. призначається на три місяці і виплачується одночасно з виплатою пенсії. Див. також Межа малозабезпеченості.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.