Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Ціна —1) грошове вираження вартості товару. Залежно від призначення Ц. бувають оптовими, роздрібними, закупівельними, а від строку дії — постійними, тимчасовими, разовими; 2) істотна умова в оплатних договорах. Договір вважається укладеним, якщо сторони дійшли згоди щодо Ц. в сплатному договорі. За умов переходу до ринкових відносин Ц. в оплатних договорах встановлюються за домовленістю між виробником (продавцем) і споживачем (покупцем) продукції, товарів, послуг. Разом з тим з метою стримування інфляційних процесів і соціального захисту прав споживачів здійснюється й нормативне регулювання цін згідно з Тимчасовим положенням про державне регулювання цін і тарифів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 22.ХІІ.1992 № 715 (з наступними змінами і доповненнями). Цим Положенням визначені органи, що здійснюють державне регулювання цін і тарифів, перелік продукції, товарів і послуг, на які поширюється державне регулювання цін, а також перелік продукції, товарів і послуг, за яким підприємства — виробники здійснюють декларування зміни цін і тарифів. З метою недопущення необґрунтованого зростання цінна нафтопродукти Кабінет Міністрів 25.1.1994 затвердив Положення про державне регулювання цін на нафтопродукти, що реалізуються на території України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.